Disc frână Renault T. Laguna 1,5-3,0 DCI/2,0-3,5 08-15 cu rulment ABS
Descriere
Disc frână SNR pentru Renault Laguna, motoare DCI 1,5-3,0 și 2,0-3,5 litri, anii 2008-2015, cu rulment ABS integrat. Asigură frânare sigură și eficientă, material de calitate premium, compatibil cu sisteme ABS avansate.
Discul de frână SNR este componenta ideală de înlocuire pentru Renault Laguna cu motoare DCI 1.5-3.0 și 2.0-3.5 litri, anii 2008-2015. Piesa dispune de rulment ABS integrat care asigură control electronic al frânării și previne blocarea roților în situații critice. Materialul utilizat este premium, testat pentru durabilitate și performanță în diverse condiții de trafic. Designul discului permite disiparea eficientă a căldurii generate în procesul de frânare, menținând temperatura la niveluri sigure. Instalarea pe vehiculul dumneavoastră este directă și necesită doar echipament standard. Discul este compatibil cu sistemele ABS avansate ale Laguna și oferă garanție cuprinzătoare.
Informatii montaj
Asigurați-vă că vehiculul este ridicat sigur și îndepărtați roata. Demontați caliperele de frână și identificați punctele de fixare ale discului vechi. Instalați discul SNR cu alinearea corectă și strângeți cu moment prescris pentru a evita vibrații.
Despre SNR
SNR oferă piese de frânare cu certificări internaționale și performanță garantată. Produsele sunt fabricate cu tehnologie modernă și controlate riguros înainte de expediere. Marca suportă clienții cu asistență tehnică și garanție extinsă.
Specificatii tehnice
| brand | SNR |
| rulment | ABS integrat |
| finisare | Prelucrare precisă |
| material | Calitate premium |
| compatibilitate | Renault Laguna DCI 1.5-3.0, 2.0-3.5L (2008-2015) |
Intrebari frecvente
Cat costa Disc frână Renault T. Laguna 1,5-3,0 DCI/2,0-3,5 08-15 cu rulment ABS?
Pretul pentru Disc frână Renault T. Laguna 1,5-3,0 DCI/2,0-3,5 08-15 cu rulment ABS este 386.62 RON. Pretul include TVA.
Este Disc frână Renault T. Laguna 1,5-3,0 DCI/2,0-3,5 08-15 cu rulment ABS in stoc?
Da, Disc frână Renault T. Laguna 1,5-3,0 DCI/2,0-3,5 08-15 cu rulment ABS este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Disc frână Renault T. Laguna 1,5-3,0 DCI/2,0-3,5 08-15 cu rulment ABS?
Puteti comanda Disc frână Renault T. Laguna 1,5-3,0 DCI/2,0-3,5 08-15 cu rulment ABS online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la SNR
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne