In stoc
SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC
2039213#sp_274276
2 in stoc
130.88RONTVA inclus
1
Descriere
Set complet Textar plăcuțe frână cu disc asociat. Pachet integral pentru sistem frânare eficient. Material fricțiune avansată pentru frânare sigură. Performanță constantă sub diverse condiții. Instalare ușoară și durabilitate garantată.
Vehicule compatibile(75)
LT 28-35 I Bus (281-363) 2.4 TD 1992 - 1996
Benzina
LT 28-35 I Bus (281-363) 2.4 TD 1989 - 1992
Benzina
LT 28-35 I Bus (281-363) 2.4 D 1989 - 1996
Benzina
LT 28-35 I Bus (281-363) 2.4 i 1989 - 1996
Benzina
LT 28-35 I Bus (281-363) 2.4 1988 - 1995
Benzina
LT 28-35 I Bus (281-363) 2.4 TD 1982 - 1989
Benzina
LT 28-35 I Bus (281-363) 2.4 1982 - 1992
Benzina
LT 28-35 I Bus (281-363) 2.4 D 1979 - 1992
Benzina
LT 28-35 I Bus (281-363) 2.0 1975 - 1983
Benzina
LT 28-35 I Platform/Chassis (281-363) 2.4 i 1994 - 1996
Benzina
LT 28-35 I Platform/Chassis (281-363) 2.4 TD 1992 - 1996
Benzina
LT 28-35 I Platform/Chassis (281-363) 2.4 TD 1990 - 1992
Benzina
LT 28-35 I Platform/Chassis (281-363) 2.4 D 1990 - 1996
Benzina
LT 28-35 I Platform/Chassis (281-363) 2.4 D 1982 - 1992
Benzina
LT 28-35 I Platform/Chassis (281-363) 2.4 TD 1982 - 1993
Benzina
LT 28-35 I Platform/Chassis (281-363) 2.4 1982 - 1992
Benzina
LT 28-35 I Platform/Chassis (281-363) 2.4 D 1978 - 1991
Benzina
LT 28-35 I Platform/Chassis (281-363) 2.7 D 1975 - 1980
Benzina
LT 28-35 I Platform/Chassis (281-363) 2.0 1975 - 1983
Benzina
LT 28-35 I Van (281-363) 2.4 TD 1992 - 1996
Benzina
LT 28-35 I Van (281-363) 2.4 D 1990 - 1996
Benzina
LT 28-35 I Van (281-363) 2.4 i 1989 - 1996
Benzina
LT 28-35 I Van (281-363) 2.4 TD 1988 - 1992
Benzina
LT 28-35 I Van (281-363) 2.4 TD 1986 - 1992
Benzina
LT 28-35 I Van (281-363) 2.4 1982 - 1992
Benzina
LT 28-35 I Van (281-363) 2.4 D 1982 - 1992
Benzina
LT 28-35 I Van (281-363) 2.4 D 1979 - 1992
Benzina
LT 28-35 I Van (281-363) 2.0 1975 - 1983
Benzina
LT 28-35 I Van (281-363) 2.7 D 1975 - 1980
Benzina
LT 40-55 I Platform/Chassis (293-909) 2.4 i 1994 - 1996
Benzina
LT 40-55 I Platform/Chassis (293-909) 2.4 TD 1992 - 1996
Benzina
LT 40-55 I Platform/Chassis (293-909) 2.4 D 1990 - 1996
Benzina
LT 40-55 I Platform/Chassis (293-909) 2.4 TD 1988 - 1991
Benzina
LT 40-55 I Platform/Chassis (293-909) 2.4 D 1982 - 1992
Benzina
LT 40-55 I Platform/Chassis (293-909) 2.4 TD 1982 - 1993
Benzina
LT 40-55 I Platform/Chassis (293-909) 2.4 D 1978 - 1991
Benzina
LT 40-55 I Platform/Chassis (293-909) 2.0 1975 - 1983
Benzina
LT 40-55 I Van (291-512) 2.4 i 1993 - 1996
Benzina
LT 40-55 I Van (291-512) 2.4 TD 1992 - 1996
Benzina
LT 40-55 I Van (291-512) 2.4 D 1990 - 1996
Benzina
LT 40-55 I Van (291-512) 2.4 TD 1988 - 1992
Benzina
LT 40-55 I Van (291-512) 2.4 TD 1986 - 1992
Benzina
LT 40-55 I Van (291-512) 2.4 1982 - 1992
Benzina
LT 40-55 I Van (291-512) 2.4 D 1982 - 1992
Benzina
LT 40-55 I Van (291-512) 2.4 D 1979 - 1992
Benzina
LT 40-55 I Van (291-512) 2.0 1975 - 1983
Benzina
80 B2 Saloon (811, 813, 814, 819, 853) 1.8 1986 - 1986
Benzina
80 B2 Saloon (811, 813, 814, 819, 853) 1.6 1986 - 1986
Benzina
80 B2 Saloon (811, 813, 814, 819, 853) 1.8 GTE 1985 - 1986
Benzina
80 B2 Saloon (811, 813, 814, 819, 853) 1.8 GTE quattro (85Q) 1985 - 1986
Benzina85Q
80 B2 Saloon (811, 813, 814, 819, 853) 1.8 CC quattro (85Q) 1984 - 1986
Benzina85Q
80 B2 Saloon (811, 813, 814, 819, 853) 1.8 GTE 1984 - 1986
Benzina
80 B2 Saloon (811, 813, 814, 819, 853) 1.8 GTE quattro (85Q) 1984 - 1986
Benzina85Q
80 B2 Saloon (811, 813, 814, 819, 853) 2.0 quattro (85Q) 1983 - 1984
Benzina85Q
80 B2 Saloon (811, 813, 814, 819, 853) 1.8 1983 - 1986
Benzina
80 B2 Saloon (811, 813, 814, 819, 853) 2.0 1983 - 1984
Benzina
80 B2 Saloon (811, 813, 814, 819, 853) 2.2 quattro (85Q) 1982 - 1984
Benzina85Q
80 B2 Saloon (811, 813, 814, 819, 853) 1.9 CD-5S 1981 - 1983
Benzina
80 B2 Saloon (811, 813, 814, 819, 853) 1.6 TD 1981 - 1986
Benzina
80 B2 Saloon (811, 813, 814, 819, 853) 1.6 D 1980 - 1986
Benzina
80 B2 Saloon (811, 813, 814, 819, 853) 1.3 1978 - 1981
Benzina
80 B2 Saloon (811, 813, 814, 819, 853) 1.3 1978 - 1981
Benzina
80 B2 Saloon (811, 813, 814, 819, 853) 1.6 1978 - 1986
Benzina
80 B2 Saloon (811, 813, 814, 819, 853) 1.6 GLE 1978 - 1982
Benzina
80 B2 Saloon (811, 813, 814, 819, 853) 1.6 1978 - 1983
Benzina
80 B2 Saloon (811, 813, 814, 819, 853) 1.6 1978 - 1987
Benzina
80 B2 Saloon (811, 813, 814, 819, 853) 1.3 1978 - 1986
Benzina
90 B2 (813, 814, 853) 2.0 1986 - 1987
Benzina
90 B2 (813, 814, 853) 2.2 E quattro 1985 - 1987
Benzina
90 B2 (813, 814, 853) 2.2 1985 - 1987
Benzina
90 B2 (813, 814, 853) 2.0 1984 - 1987
Benzina
90 B2 (813, 814, 853) 2.2 1984 - 1987
Benzina
90 B2 (813, 814, 853) 2.0 quattro 1984 - 1986
Benzina
90 B2 (813, 814, 853) 2.2 E quattro 1984 - 1987
Benzina
90 B3 (893, 894, 8A2) 1.6 TD 1987 - 1991
Benzina
Intrebari frecvente
Cat costa SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC?
Pretul pentru SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC este 130.88 RON. Pretul include TVA.
Este SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC in stoc?
Da, SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC?
Puteti comanda SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Textar
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne