
In stoc
Set placute frana disc Textar
2521801#sp_230111
3 in stoc
145.73RONTVA inclus
1
Descriere
Set placute frana disc Textar cu formula organica avansata. Asigura oprit rapid si sigur in toate conditiile. Compatibil cu sistemele de frana standard. Producție precisă Textar, verificate pentru siguranță și performanță optimă la frânare.
Vehicule compatibile(36)
508 I (8D_) 1.6 BlueHDi 120 2014 - 2018
Diesel
508 I (8D_) 2.0 BlueHDi 180 2014 - 2018
Diesel
508 I (8D_) 2.0 BlueHDi 150 2014 - 2018
Diesel
508 I (8D_) 1.6 HDi 2014 - 2018
Diesel
508 I (8D_) 1.6 HDi 2012 - 2018
Diesel
508 I (8D_) 1.6 THP 2012 - 2018
Benzina
508 I (8D_) 1.6 THP 2011 - 2018
Benzina
508 I (8D_) 1.6 THP 2010 - 2018
Benzina
508 I (8D_) 2.0 HDi 2010 - 2018
Diesel
508 I (8D_) 1.6 VTi 2010 - 2018
Benzina
508 I (8D_) 1.6 THP 2010 - 2018
Benzina
508 I (8D_) 1.6 HDi 2010 - 2018
Diesel
508 I (8D_) 2.0 HDi 2010 - 2018
Diesel
508 I (8D_) 2.0 HDi 2010 - 2018
Diesel
508 I (8D_) 2.2 HDi 2010 - 2018
Diesel
508 I (8D_) 1.6 VTi 2010 - 2018
Benzina
508 SW Estate Van (8E_) 1.6 HDi 2013 - 2018
Diesel
508 SW Estate Van (8E_) 2.0 HDi 2013 - 2018
Diesel
508 SW Estate Van (8E_) 2.0 HDi 2013 - 2018
Diesel
508 SW Estate Van (8E_) 2.2 HDi 2011 - prezent
Diesel
508 SW I (8E_) 2.0 HDi 180 RXH 2014 - 2018
Diesel
508 SW I (8E_) 2.0 BlueHDi 150 2014 - 2018
Diesel
508 SW I (8E_) 2.0 BlueHDi 180 2014 - 2018
Diesel
508 SW I (8E_) 1.6 BlueHDi 120 2014 - 2018
Diesel
508 SW I (8E_) 1.6 HDi 2014 - 2018
Diesel
508 SW I (8E_) 1.6 2012 - 2018
Benzina
508 SW I (8E_) 1.6 HDi 2012 - 2018
Diesel
508 SW I (8E_) 1.6 THP 2010 - 2018
Benzina
508 SW I (8E_) 1.6 VTi 2010 - 2018
Benzina
508 SW I (8E_) 1.6 VTi 2010 - 2018
Benzina
508 SW I (8E_) 2.0 HDi 2010 - 2018
Diesel
508 SW I (8E_) 2.0 HDi 2010 - 2018
Diesel
508 SW I (8E_) 2.0 HDi 2010 - 2018
Diesel
508 SW I (8E_) 2.2 HDi 2010 - 2018
Diesel
508 SW I (8E_) 1.6 HDi 2010 - 2018
Diesel
508 SW I (8E_) 1.6 THP 2010 - 2018
Benzina
Intrebari frecvente
Cat costa Set placute frana disc Textar?
Pretul pentru Set placute frana disc Textar este 145.73 RON. Pretul include TVA.
Este Set placute frana disc Textar in stoc?
Da, Set placute frana disc Textar este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Set placute frana disc Textar?
Puteti comanda Set placute frana disc Textar online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Textar
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne