In stoc
SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC
2169103#sp_278477
2 in stoc
172.00RONTVA inclus
1
Descriere
Set complet de plăcuțe frână Textar pentru frâne cu disc, asigură o frânare eficientă și sigură. Material de fricție de înaltă calitate, rezistent la temperaturi mari și la uzură. Garanție de performanță și durabilitate, instalare directă.
Vehicule compatibile(40)
5 (E39) 540 i 2002 - 2003
Benzina
5 (E39) 525 i 2000 - 2003
Benzina
5 (E39) 530 i 2000 - 2003
Benzina
5 (E39) 525 i 2000 - 2002
Benzina
5 (E39) 530 i 2000 - 2003
Benzina
5 (E39) 520 i 2000 - 2003
Benzina
5 (E39) 520 d 2000 - 2003
Benzina
5 (E39) 525 d 2000 - 2003
Benzina
5 (E39) 520 i 2000 - 2003
Benzina
5 (E39) 530 d 1998 - 2000
Benzina
5 (E39) 535 i 1998 - 2003
Benzina
5 (E39) 530 d 1998 - 2003
Benzina
5 (E39) 525 td 1997 - 2003
Benzina
5 (E39) 520 i 1996 - 2003
Benzina
5 (E39) 525 tds 1996 - 2003
Benzina
5 (E39) 540 i 1996 - 2003
Benzina
5 (E39) 535 i 1996 - 1998
Benzina
5 (E39) 520 i 1996 - 2003
Benzina
5 (E39) 523 i 1995 - 2000
Benzina
5 (E39) 528 i 1995 - 2000
Benzina
5 Touring (E39) 520 d 2000 - 2003
Benzina
5 Touring (E39) 525 d 2000 - 2004
Benzina
5 Touring (E39) 530 d 2000 - 2004
Benzina
5 Touring (E39) 520 i 2000 - 2003
Benzina
5 Touring (E39) 525 i 2000 - 2004
Benzina
5 Touring (E39) 530 i 2000 - 2003
Benzina
5 Touring (E39) 525 i 2000 - 2003
Benzina
5 Touring (E39) 520 i 2000 - 2003
Benzina
5 Touring (E39) 530 d 1998 - 2000
Benzina
5 Touring (E39) 523 i 1998 - 2000
Benzina
5 Touring (E39) 525 tds 1997 - 2004
Benzina
5 Touring (E39) 520 i 1997 - 2001
Benzina
5 Touring (E39) 523 i 1997 - 2000
Benzina
5 Touring (E39) 520 i 1997 - 2001
Benzina
5 Touring (E39) 540 i 1997 - 2003
Benzina
5 Touring (E39) 528 i 1996 - 2000
Benzina
Intrebari frecvente
Cat costa SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC?
Pretul pentru SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC este 172.00 RON. Pretul include TVA.
Este SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC in stoc?
Da, SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC?
Puteti comanda SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Textar
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne