In stoc
BRAT/BIELETĂ SUSPENSIE, STABILIZATOR
850043665#sp_334785
2 in stoc
64.32RONTVA inclus
1
Descriere
Brat sau bieletă de suspensie cu funcție de stabilizator, marca Tri. Componentă critică a sistemului de suspensie, asigură control și stabilitate în curbe. Fabricație robustă, rezistă la sarcini ridicate și uzură accelerată, menține alinierea roților și confortul de conducere.
Intrebari frecvente
Cat costa BRAT/BIELETĂ SUSPENSIE, STABILIZATOR?
Pretul pentru BRAT/BIELETĂ SUSPENSIE, STABILIZATOR este 64.32 RON. Pretul include TVA.
Este BRAT/BIELETĂ SUSPENSIE, STABILIZATOR in stoc?
Da, BRAT/BIELETĂ SUSPENSIE, STABILIZATOR este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda BRAT/BIELETĂ SUSPENSIE, STABILIZATOR?
Puteti comanda BRAT/BIELETĂ SUSPENSIE, STABILIZATOR online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Tri
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne