In stoc
Disc frână
DF7328#sp_192971
6 in stoc
194.70RONTVA inclus
1
Descriere
Disc frână TRW, component critică pentru sistemul de frânare cu performanță superioare. Fabricat din material de înaltă calitate, rezistent la uzură și la temperaturi extreme. Asigură putere de frânare optimă și longevitate în orice condiții de conducere.
Vehicule compatibile(40)
FORESTER (SG_) 2.5 AWD (SG9, S11SG, S12SH) 2005 - 2008
BenzinaSG9
FORESTER (SG_) 2.5 AWD (SG9) 2003 - 2005
BenzinaSG9
FORESTER (SG_) 2.0 S Turbo AWD (SG5) 2002 - 2005
BenzinaSG5
FORESTER (SG_) 2.5 RX Nato AWD (SG9) 2002 - 2008
BenzinaSG9
FORESTER (SH_) 2.5 AWD (SH9) 2009 - 2013
BenzinaSH9
IMPREZA Estate (GG) 2.5 GB270 AWD 2007 - 2007
Benzina
IMPREZA Estate (GG) 2.5 AWD 2005 - 2007
Benzina
IMPREZA Estate (GG) 2.0 AWD (GGA) 2005 - 2007
BenzinaGGA
IMPREZA Estate (GG) 2.5 WRX AWD (GGG) 2005 - 2008
BenzinaGGG
IMPREZA Estate (GG) 2.0 WRX Turbo AWD (GGA) 2002 - 2006
BenzinaGGA
IMPREZA Estate (GG) 2.0 Turbo AWD (GGA) 2000 - 2005
BenzinaGGA
IMPREZA Saloon (GD) 2.0 AWD (GDA) 2005 - 2007
BenzinaGDA
IMPREZA Saloon (GD) 2.5 i WRX AWD (GDG) 2005 - 2008
BenzinaGDG
IMPREZA Saloon (GD) 2.5 AWD (GDF) 2005 - 2007
BenzinaGDF
IMPREZA Saloon (GD) 2.0 WRX Turbo AWD (GDA) 2002 - 2007
BenzinaGDA
IMPREZA Saloon (GD) 2.0 i WRX AWD (GDA) 2002 - 2005
BenzinaGDA
IMPREZA Saloon (GD) 2.0 WRX Turbo AWD (GDA) 2000 - 2005
BenzinaGDA
IMPREZA Saloon (GE, GV) 2.5 AWD 2007 - 2007
Benzina
LEGACY IV (BL) 2.0 D AWD (BLD) 2008 - 2009
DieselBLD
LEGACY IV (BL) 2.5 i AWD (BL9) 2007 - 2009
BenzinaBL9
LEGACY IV (BL) 2.0 R AWD (BL5) 2007 - 2009
BenzinaBL5
LEGACY IV (BL) 2.0 AWD (BL5) 2005 - 2009
BenzinaBL5
LEGACY IV (BL) 3.0 R AWD (BLE, B13) 2003 - 2009
BenzinaBLE
LEGACY IV (BL) 2.5 AWD (BL9) 2003 - 2009
BenzinaBL9
LEGACY IV (BL) 2.0 AWD (BL5) 2003 - 2005
BenzinaBL5
LEGACY IV (BL) 2.0 AWD (BL5) 2003 - 2015
BenzinaBL5
LEGACY IV (BL) 2.0 AWD (BL5) 2003 - 2015
BenzinaBL5
LEGACY IV Estate (BP) 2.5 i AWD (BP9) 2008 - 2009
BenzinaBP9
LEGACY IV Estate (BP) 2.0 D AWD (BPD) 2008 - 2009
DieselBPD
LEGACY IV Estate (BP) 2.0 R AWD (BP5) 2007 - 2009
BenzinaBP5
LEGACY IV Estate (BP) 2.0 AWD (BP5) 2005 - 2009
BenzinaBP5
LEGACY IV Estate (BP) 2.0 AWD (BP5) 2005 - 2009
BenzinaBP5
LEGACY IV Estate (BP) 2.0 AWD 2005 - 2009
Benzina
LEGACY IV Estate (BP) 3.0 R AWD (BPE) 2003 - 2009
BenzinaBPE
LEGACY IV Estate (BP) 2.0 AWD (BP5) 2003 - 2005
BenzinaBP5
LEGACY IV Estate (BP) 2.5 AWD (BP9) 2003 - 2009
BenzinaBP9
LEGACY V (BM) 2.5 i AWD (BM9) 2009 - 2014
BenzinaBM9
OUTBACK (BL, BP) 2.0 AWD (BP5) 2003 - 2005
BenzinaBP5
OUTBACK (BL, BP) 2.5 AWD (BP9) 2003 - 2009
BenzinaBP9
OUTBACK (BL, BP) 3.0 AWD (BPE) 2003 - 2009
BenzinaBPE
Intrebari frecvente
Cat costa Disc frână?
Pretul pentru Disc frână este 194.70 RON. Pretul include TVA.
Este Disc frână in stoc?
Da, Disc frână este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Disc frână?
Puteti comanda Disc frână online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la TRW
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne