In stoc
Set plăcuțe frână disc
GDB1792#sp_182383
7 in stoc
212.11RONTVA inclus
1
Descriere
Set complet plăcuțe frână disc TRW pentru frânare eficientă și sigură. Material de fricțiune de înaltă performanță, culoare neagră. Ușor de instalat cu design modern. Asigură viteză de decelerare constantă și control optim al frânelor vehiculului.
Vehicule compatibile(17)
911 (997) 4.0 GT3 RS 2011 - 2012
Benzina
911 (997) 3.8 Turbo S 2010 - 2012
Benzina
911 (997) 3.8 Turbo 2009 - 2012
Benzina
911 (997) 3.8 GT3 RS 2009 - 2011
Benzina
911 (997) 3.8 GT3 2009 - 2011
Benzina
911 (997) 3.6 Carrera 4 2008 - 2012
Benzina
911 (997) 3.6 Carrera 2008 - 2011
Benzina
911 (997) 3.8 Carrera S 2008 - 2011
Benzina
911 (997) 3.6 GT3 2006 - 2009
Benzina
911 (997) 3.6 Turbo 2006 - 2009
Benzina
911 Cabriolet (997) 3.8 Turbo S 2010 - 2012
Benzina
911 Cabriolet (997) 3.8 Turbo 2009 - 2012
Benzina
911 Cabriolet (997) 3.8 Carrera S 2008 - 2011
Benzina
911 Cabriolet (997) 3.6 Carrera 2008 - 2011
Benzina
911 Cabriolet (997) 3.6 Carrera 4 2008 - 2012
Benzina
911 Cabriolet (997) 3.6 Turbo 2007 - 2009
Benzina
911 Targa (997) 3.6 Carrera 4 2008 - 2012
Benzina
Intrebari frecvente
Cat costa Set plăcuțe frână disc?
Pretul pentru Set plăcuțe frână disc este 212.11 RON. Pretul include TVA.
Este Set plăcuțe frână disc in stoc?
Da, Set plăcuțe frână disc este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Set plăcuțe frână disc?
Puteti comanda Set plăcuțe frână disc online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la TRW
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne