In stoc
SET SABOTI FRANA
GS8773#sp_108771
1 in stoc
199.02RONTVA inclus
1
Descriere
Set saboti frana TRW de calitate OEM pentru franele cu tambur. Componente cu performante superioare asigurând opriri sigure si eficiente. Material fricativ avansat reduce uzura si prolongheaza durata de viata. Potrivit pentru diverse aplicatii auto.
Intrebari frecvente
Cat costa SET SABOTI FRANA?
Pretul pentru SET SABOTI FRANA este 199.02 RON. Pretul include TVA.
Este SET SABOTI FRANA in stoc?
Da, SET SABOTI FRANA este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda SET SABOTI FRANA?
Puteti comanda SET SABOTI FRANA online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la TRW
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne