In stoc
CARCASĂ FILTRU AER VW ARTEON 17-
5QF129607A#sp_132131
2 in stoc
980.97RONTVA inclus
1
Descriere
Carcasă filtru aer original VAG pentru Volkswagen Arteon din 2017 și mai nou, de calitate OEM. Asigură etanșeitate perfectă și protecție maximă a filtrului. Construcție durabilă cu compatibilitate 100% garantată. Menține integritatea sistemului de admisie aer.
Intrebari frecvente
Cat costa CARCASĂ FILTRU AER VW ARTEON 17-?
Pretul pentru CARCASĂ FILTRU AER VW ARTEON 17- este 980.97 RON. Pretul include TVA.
Este CARCASĂ FILTRU AER VW ARTEON 17- in stoc?
Da, CARCASĂ FILTRU AER VW ARTEON 17- este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda CARCASĂ FILTRU AER VW ARTEON 17-?
Puteti comanda CARCASĂ FILTRU AER VW ARTEON 17- online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la VAG Original
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne