In stoc
Set ambreiaj Valeo
834161#sp_294335
3 in stoc
1086.54RONTVA inclus
1
Descriere
Set ambreiaj Valeo complet cu disc, presă și rulment. Componente de calitate OEM pentru transmisie liniștită și durabilă. Compatibil cu numeroase modele auto. Asigură cuplare și decuplare ușoară, garantând performanță transmisie pe termen lung.
Intrebari frecvente
Cat costa Set ambreiaj Valeo?
Pretul pentru Set ambreiaj Valeo este 1086.54 RON. Pretul include TVA.
Este Set ambreiaj Valeo in stoc?
Da, Set ambreiaj Valeo este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Set ambreiaj Valeo?
Puteti comanda Set ambreiaj Valeo online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Valeo
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne